Fuhuş haram. Türkiye’de bir çok ilde ve ilçede genelevler var. Bu yerlerde faaliyet olmasını normal karşılamamak gerekir. Buradaki kadınları kurtaralım. Tüm sivil toplum kuruluşları bu konuya el atsınlar. Tüm dernekler, vakıflar bu konuya duyarlı olsunlar, bu acı olayın son bulması için çaba göstersinler. O hanım kardeşlerimize ev alalım, iş bulalım, evlendirelim.

Fuhuş haram. Türkiye’de bir çok ilde ve ilçede genelevler var. Bu yerlerde faaliyet olmasını normal karşılamamak gerekir. Buradaki kadınları kurtaralım. Tüm sivil toplum kuruluşları bu konuya el atsınlar. Tüm dernekler, vakıflar bu konuya duyarlı olsunlar, bu acı olayın son bulması için çaba göstersinler. O hanım kardeşlerimize ev alalım, iş bulalım, evlendirelim. Her gün milyonlarca gencimiz fuhşa sürükleniyor. Bu felaketi bitirmek için el birlik milletçe kültürel çalışma yapalım. Hem o hanım kardeşlerimizi kurtaralım hem gençlerimizi fuhuştan koruyalım. (Adnan Oktar; A9TV, 9 Şubat 2018)

1 YORUM

  1. Kesinlikle Adnan Oktar beyfendi çok elzem kanayan bir yaraya el attı ALLAH kendisinden razı olsun inşaALLAH.Kur”anda haram günah olan. zinanın fuhuşun helede devlet eliyle yaptırılıp vergi alınıp normalmış gibi davranmak. Duyarsız olmak bir İslam ülkesinde ne acı bir şey.İnanıyorumki Cumhur başkanımız bu hanım kardeşlerimizin çilesine bu gunah çukuruna düşen kadınlarımıza genç kızlarımıza herzamankinden daha çok enerjisini verecek bu bataklığa neşter buracak ALLAH Cumhur başkanımızdanda razı olsun inşaALLAH.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here